BetterYou D3 vitaminas vaikams DLUX Junior, 15 ml

BetterYou D3 vitaminas vaikams DLUX Junior, 15 ml

Gamintojas:BetterYou
Prekės kodas: DLux
Turimas kiekis: 2

Pakuotėje 100 įpurškimų. Su saldikliu.Purškiamas maisto papildas yra praturtintas vitaminu D, kuris svarbus normaliai dantų, raumenų, kaulų ir imuninės sistemos veiklai palaikyti. Veikia tiesiogiai į ..

  • 8,75€


Žymos: BetterYou D3 vitaminas vaikams DLUX Junior, 15 ml, DLux, Vitaminai

Pakuotėje 100 įpurškimų. Su saldikliu.

Purškiamas maisto papildas yra praturtintas vitaminu D, kuris svarbus normaliai dantų, raumenų, kaulų ir imuninės sistemos veiklai palaikyti. Veikia tiesiogiai į kraujotakos sistemą.

Dienos normoje (1 įpurškime) yra:
Vitamino D3 10 µg (200 % RMV*).
*RMV – referencinė maistinė vertė.

Vartojimas: rekomenduojama paros norma yra 1 įpurškimas. Naudojant pirmą kartą, nuimkite apsauginę plėvelę ir paspauskite purškiklį 3 kartus, kol pradės bėgti skystis. Atsargiai papurkškite 1 kartą vaikui į burną arba ant vidinės skruosto dalies. Po naudojimo visada saugiai uždarykite buteliuką. Prieš vartodami gerai suplakite. Įspėjimai: neviršyti rekomenduojamos paros normos. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Laikyti kambario temperatūroje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Atidarius sunaudoti per 6 mėnesius.

Sudedamosios dalys: saldiklis ksilitolis, vanduo, emulsiklis gumiarabikas, cholekalciferolis (vitaminas D3), emulsiklis saulėgražų lecitinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, konservantas kalio sorbatas, aromato ir skonio stipriklis pipirmečių aliejus.