Bevielis Kraujospūdžio Matuoklis iHealth BPM1

Bevielis Kraujospūdžio Matuoklis iHealth BPM1

Gamintojas:XIAOMI
Prekės kodas: iHealth
Turimas kiekis: 1

Modernus, patogus ir tikslus kraujospūdžio bei pulso dažnio matavimo aparatas atitinkantis visus aukščiausius kokybės reikalavimus, keliamus medicininiams prietaisams.Šis iHealth Clear prietaisas išma..

  • 59,90€

    78,00€   23% off

Žymos: Bevielis Kraujospūdžio Matuoklis iHealth BPM1, DSK-1031, Kraujospūdžio matuokliai

Modernus, patogus ir tikslus kraujospūdžio bei pulso dažnio matavimo aparatas atitinkantis visus aukščiausius kokybės reikalavimus, keliamus medicininiams prietaisams.

Šis iHealth Clear prietaisas išmatuos ir parodys rezultatus raiškiame HD ekrane, kuris gali keisti spalvą, priklausomai nuo rezultato. Rezultato pateikimas spalvomis leis jums patiems įvertinti savo būseną, remiantis patvirtintomis PSO  (Pasaulio Sveikatos Organizacijos) rekomendacijomis.

Prietaisas pritaikytas naudoti ir sekti rezultatus dviems žmonėms/šeimos nariams - tam pasitarnaus du atskiri matavimo mygtukai.

Automatinis pripūtimas, oro išleidimas.

WiFI technologija leidžia lengvai prisijungti prie mobiliųjų prietaisų, ir automatiškai perkelti duomenis į iHealth MyVitals programėlę, kurios pagalba ne tik išsaugosite matavimų rezultatus, bet ir matysite rezultatų statistinę analizę.

Garantija - 12 mėnesių