Bioderma

Bioderma Atoderm Intensive Baume, 200 ml Išparduota
Bioderma

Bioderma Atoderm Intensive Baume, 200 ml

Intensyviai veikiantis kremas emolientas sausai ir atopiškai odai biologiškai atkuria normaliai odai būdingą apsauginį barjerą ir sugrąžina  komfortą.„Atoderm Intensive Baume“  sumažina norą..

8,45€

Išparduota
Bioderma

Bioderma White Objective Lightening Fluid, 30 ml

White Objective Lightening Fluid dieninis, gelinės konsistencijos serumas sumažina tamsių dėmių atsiradimą, padeda užkirsti kelią jų atsiradimui, todėl veido spalva tampa ryškesnė ir aiškesnė. Kompozi..

14,95€

Bioderma

Photoderm AKN Mat, SPF 30, 40 ml

Dvejopo poveikio matiškumą suteikiantis kremas: optimali apsauga nuo saulės ir aknės  prevencija.Išskirtinė UVA / UVB dermatologinių filtrų kombinacija ir „Bioprotection Cellulaire“ patentas..

12,45€

Photoderm AR, SPF 50+, 30 ml Išparduota
Bioderma

Photoderm AR, SPF 50+, 30 ml

Apsauginis kremas nuo saulės jautriai, raustančiai odai.Dėl „Rosactiv“ patento kremas veikia  visas biologines raudonio atsiradimo priežastis. Dėl veiksmingų  ingredientų derinio iš karto su..

12,75€

Išparduota
Photoderm Max Aquafluide, SPF 50+, 40 ml Išparduota
Bioderma

Photoderm Max Aquafluide, SPF 50+, 40 ml

Bekvapis, itin lengvos tekstūros, nepaliekantis lipnumo pojūčio kremas visų tipų odai. Aukšta apsauga nuo saulės.Unikalus technologinis pasiekimas: itin lengva produkto tekstūra ir sausas, blizgesio n..

10,95€

Išparduota
Purškiamas kremas nuo saulės Photoderm Kid SPF 50+ Išparduota
Bioderma

Purškiamas kremas nuo saulės Photoderm Kid SPF 50+

Purškiamas pienelis nuo saulės vaikams ir visai šeimai. Ši priemonė sukurta jautriai vaikų odai, bet tinka naudoti ir suaugusiems, kurių oda jautri ir reikalinga itin patikima ir gerai toleruojama aps..

15,95€

Išparduota
Bioderma

Purškiamas kremas nuo saulės Photoderm MAX SPF 50+

Photoderm MAX Spray SPF50 –  purškiklis užtikrina maksimalią apsaugą nuo UV spindulių. Priemonė aktyvuoja natūralius odos ginybinius procesus, apsaugo odą nuo nudegimų ir pažeidimų..

15,95€

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)