Atoderm Intensive Baume, 200 ml

Atoderm Intensive Baume, 200 ml

Gamintojas:Bioderma
Prekės kodas: Bioderma
Prieinamumas: 2-3 Days

Intensyviai veikiantis kremas emolientas sausai ir atopiškai odai biologiškai atkuria normaliai odai būdingą apsauginį barjerą ir sugrąžina  komfortą.„Atoderm Intensive Baume“  sumažina norą..

  • 8,45€


Žymos: Atoderm Intensive Baume, 200 ml, Bioderma, Saulės kremai

Intensyviai veikiantis kremas emolientas sausai ir atopiškai odai biologiškai atkuria normaliai odai būdingą apsauginį barjerą ir sugrąžina  komfortą.

„Atoderm Intensive Baume“  sumažina norą kasytis (aktyvus ingredientas PEA). Dėl sudėtinių, odos barjerą atkuriančių ir priešuždegiminių sudedamųjų dalių „Atoderm Intensive Baume“ veiksmingai veikia nemalonius odos pojūčius ir gali padėti pašalinti visus atopiškos odos simptomus. Unikalus „Lipigenium“ kompleksas, sudarytas iš natūraliai epidermyje egzistuojančių biolipidų, imituoja odos lipidų poveikį – biologiškai ir ilgam atkuria odos barjerinę fukciją. „Skin Barrier Therapy“  patentuotas kompleksas pasižymi antibakteriniu poveikiu, t. y. riboja auksinio stafilokoko bakterijų dauginimąsi, taip pat apsaugo nuo alergenų patekimo į odą. Dėl „Atoderm Intensive Baume“ oda yra atkurta ir apsaugota. Be pridėtinių kvapiųjų medžiagų. Neužkemša porų. Ypač aukšta tolerancija.