Dermatoskopas KaWe PICCOLIGHT D

Dermatoskopas KaWe PICCOLIGHT D


  • Gamintojas:KaWe
  • Prekės kodas:01.33100.021
  • Pristatymas:per 2-3 d. d.

  • 223.85€

Pasižymi vaizdo raiška ir aštrumu

Aukšos kokybės optika

Kompaktiškas, lengvas ir ilgaamžis

KaWe PICCOLIGHT D dermatoskopas – tai vienas pažangiausių įrankių dermatologams. Išskirtinė vaizdo raiška ir aiškumas leidžia tiksliai nustatyti ir įvertinti įvairias odos būkles, apgamų ir pažeidimų formas.

- Optimalus didinimas ir vaizdo fokusavimas. Dermatoskopas turi reguliuojamą didinimo funkciją, leidžiančią didinti iki 10 kartų norimus tyrinėti plotus. Fokusavimas gali būti reguliuojamas nuo -6 iki +3,5 dioptrijų.

- Aukštos kokybės optika. Išskirtinis vaizdo aiškumas ir aštrumas. Lęšių sistema suteikia tikslų odos savybių identifikavimą, padedantį diagnozuoti pigmentinius apgamas, kraujagyslių ypatumus ir kitas dermatologines būkles.

- Kompaktiškas ir lengvas. PICCOLIGHT D žinomas dėl savo kompaktiško ir lengvo dizaino. Tai leidžia dermatologams jį patogiai ir lengvai naudoti įvairiose klinikinėse aplinkose ir situacijose.

- Vienodas, tolygus, intensyvus apšvietimas. Energiją taupanti vakuumo lemputės apšvietimo sistema užtikrina ryškią ir vienalytę šviesą - optimalią odos pakitimų diagnostiką.

- Ilgaamžiškumas ir higiena. Pagamintas iš aukštos kokybės tvarių medžiagų, kurios atlaiko didelius kasdienius krūvius, galimus kritimus ar smūgius. Taip pat jis yra suprojektuotas patogiam valymui ir dezinfekcijai, užtikrinant optimalias higienos normas.

- Į komplektaciją įeina lengvas ir patogus medžiaginis dėkliukas.

- Maitinimo šaltinis: 2 Mignon (AA tipo) elementai (neįtrauktos į komplektą).

Sukurtas ir pagamintas Vokietijoje, gerai visame pasaulyje žinomos kompanijos “Kirchner & Wilhelm” (KaWe Medizintechnik).