Green People Kremas Odos Stiprinimui ir Atnaujinimui, 50 ml

Green People Kremas Odos Stiprinimui ir Atnaujinimui, 50 ml

Gamintojas:Green People
Prekės kodas: Green People
Prieinamumas: 2-3 Days

Aukštos kokybės Green People kremas odos stiprinimui tinka bet kokio amžiaus ir odos tipams. Šios odos priežiūrai skirtos priemonės pagrindas yra organiniai ingredientai (91,7% jų serti..

  • 14,50€


Žymos: Green People Kremas Odos Stiprinimui ir Atnaujinimui, 50 ml, Green People, Kūno priežiūrai

Aukštos kokybės Green People kremas odos stiprinimui tinka bet kokio amžiaus ir odos tipams. 

Šios odos priežiūrai skirtos priemonės pagrindas yra organiniai ingredientai (91,7% jų sertifikuoti), turintys skirtingą poveikį jūsų odai:

"Wakame" jūros dumbliai maksimaliai padidina ląstelių energiją ir gyvybingumą, o tai skatina kolageno susidarymą, kad oda būtų stangresnė ir lankstesnė.

Gėlių ekstraktas, kuriame gausu flavonoidų (Kaempferol & Quercetin), padeda akimirksniu sumažinti oksidacinį stresą ir ramina odos uždegimą.

Avokadų aliejus užtikrina jūsų odai vitaminą A, vitaminą C, vitaminą D ir vitaminą E. Šis aliejus taip pat padeda maitinti ir minkštinti viršutinį odos sluoksnį, įskaitant įsiskverbimą į gilesnius sluoksnius. Tai sukelia drėgmės balanso atstatymą ir elastingumo palaikymą.

Mandarinų aliejus skatina naujų odos ląstelių augimą ir tobulina odos struktūrą. Be to, mandarinų aliejus suteikia pakilų poveikį protui ir drėkina odą.

Žalioji arbata padeda apsaugoti odos struktūrą nuo kolageno skilimo, išsaugodama vientisumą.

Kanapių sėklos, perilija, naktinė raktažolė, avokadų ir taukmedžio sviestas sukuria subalansuotą daug maistinių medžiagų turinčių riebalų rūgščių odos kompleksą.

"Green People Kremas Odos Stiprinimui ir Atnaujinimui" tinka tiems, kurie gali būti linkę į egzemą ir psoriazę.