Greitasis Vyrų Vaisingumo Testas BeRight SP-10, 1 vnt

Greitasis Vyrų Vaisingumo Testas BeRight SP-10, 1 vnt

Greitasis Vyrų Vaisingumo Testas BeRight SP-10, 1 vnt


  • Gamintojas:AllTest
  • Prekės kodas:OSP-902H
  • Pristatymas:per 2-3 d. d.

  • 8.95€

Vyrų vaisingumo greitojo tyrimo kasetė skirta aptikti akrosominiam, spermoje esančio baltymo SP-10 aptikimui. Spermatozoidų koncentracija gali būti reikšminga diagnozuojant vyrų nevaisingumą ar stebint gydymo poveikį, taip pat poroms planuojant nėštumą. Mažas spermatozoidų skaičius yra pagrindinė vyrų nevaisingumo priežastis, pirmas žingsnis nustatant nevaisingumo priežastį yra ištirti spermatozoidų kiekį.

Spermatozoidų koncentracija yra vienas pagrindinių veiksnių, pagal kurį gydytojai diagnozuoja vyrų vaisingumą. Gali būti daugybė vyrų nevaisingumo (kai vyras negali apvaisinti kiaušialąstės reprodukcijos metu) priežasčių. Viena pagrindinių ir dažniausių nevaisingumo priežasčių – nenormaliai maža gyvybingų spermatozoidų gamyba. Kitos priežastys gali būti neaktyvių, silpnų ar deformuotų spermatozoidų gamyba, didelis kitų ląstelių sėkloje kiekis, kuris silpnina vaisingumą, ir kiti fiziologiniai veiksniai. Normalią spermatozoidų gamybą taip pat gali sutrikdyti medicininės ir fizinės sąlygos, pavyzdžiui, stresas, aukšta temperatūra ar liga, kuria vyras sirgo dviejų mėnesių laikotarpyje iki tyrimo, staigūs mitybos pokyčiai.

SP-10 yra vyriškosioms lytinėms ląstelėms būdingas baltymas, kurio negalima rasti kitose ląstelėse. Šis testas skirtas tik spermatozoidams tirti, t. y. jų koncentracijai sėkloje įvertinti, todėl yra naudojamas kaip pagalbinė priemonė nevaisingumui diagnozuoti. Jei spermatozoidų koncentracija sėkloje yra didesnė nei 15 mil./ml (tarptautiniu mastu pripažįstamas minimalus vaisingo vyro spermatozoidų kiekis), rezultatas yra teigiamas. 1,2 Mažesnė spermatozoidų koncentracija gali reikšti mažesnę pastojimo tikimybę.

Remiantis testo rezultatu, rekomenduojame kreiptis į gydytoją, kuris gali patarti, kaip padidinti spermatozoidų koncentraciją.

Galiojimas: 2025.12