Nervų sistemai

Maisto papildai nervų sistemos stiprinimui

Neurozan Original, N30 Išparduota
VITABIOTICS

Neurozan Original, N30

Subalansuotas 5 HTP, ginkmedžių, aminorūgščių, fostatidilcholino ir fostatidilserino, kofermento Q10, daugelio vitaminų bei mineralų kompleksas.25 maistinės medžiagos ATMINČIAI: dviskiautis ..

17,65€

Išparduota
Neurozan Plus DHA, 28 kapsulės / 28 tabletės Išparduota
VITABIOTICS

Neurozan Plus DHA, 28 kapsulės / 28 tabletės

NEUROZAN PLUS - subalansuotas bioaktyvių medžiagų - ginkmedžio, 5 HTP, omega-3, amino rūgščių, fostatidilcholino ir fostatidilserino, kofermento Q10, daugelio vitaminų bei mineralų kompleksas.Dokozahe..

27,50€

Išparduota
Tequial

MELATONINA Sublingual, N60

Melatoninas padeda mažinti subjektyvų laiko juostų skirtumo pajautimą. Teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant ne mažiau kaip 0,5 mg prieš einant miegoti pirmą kelionės dieną ir kelias dienas po at..

13,90€

SCITEC

Scitec Melatonin, N90

Melatoninas yra triptofano darinys. Tai hormonas, gaminamas smegenyse esančioje kankorėžinėje liaukoje. Jis vadinamas miego hormonu, nes jis vaidina svarbų vaidmenį reguliuojant miego laiką, taip pat ..

7,90€

SCITEC

Scitec Calcium-Magnesium (Kalcis-Magnis), N100

Kalcis ir magnis yra labai svarbūs mineralai. Šioje formulėje jie pateikti 2:1 santykiu.Kalcis padeda palaikyti normalią raumenų veiklą. Taip pat jis reikalingas normaliai kaulų ir dantų būklei palaik..

9,50€

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)