Perfectil Max, 56 tab. + 28 kaps.

Perfectil Max, 56 tab. + 28 kaps.

Gamintojas:VITABIOTICS
Prekės kodas: Vitabiotics
Turimas kiekis: 2

Dviguba pakuotė: 56 Perfectil® Plus tabletės ir 28 Nutri-dermal™ kapsulės vienoje patogioje pakuotėjeMaksimaliausias dėmesys iš Perfectil® linijos odai ir grožiui!Daugiau nei 30 mitybinį ir ..

  • 37,45€


Žymos: Perfectil Max, 56 tab. + 28 kaps., Vitabiotics, Vitaminai

Dviguba pakuotė: 56 Perfectil® Plus tabletės ir 28 Nutri-dermal™ kapsulės vienoje patogioje pakuotėje

Maksimaliausias dėmesys iš Perfectil® linijos odai ir grožiui!

  • Daugiau nei 30 mitybinį ir fiziologinį poveikį turinčių medžiagų.
  • Dviguba pakuotė - išskirtinis mitybinį ir fiziologinį poveikį turintis derinys su Perfectil® Plus tablete ir Nutri-dermal™ koncentratu.
  • Už inovacijas Perfectil® įteiktas aukščiausias ir prestižinis Karalienės apdovanojimas (Queens Award) Jungtinėje Karalystėje.

Perfectil® Max – inovatyvus derinys: ypatinga mikroelementų, vitaminų ir mineralų tabletė praturtinta MSM, amino rūgštimis ir vynuogių kauliukų ekstraktu bei specialaus koncentrato odai “Nutri-dermal™”turinti kapsulė su likopenu, biotinu, Omega-3, agurklių ir juodųjų serbentų sėklų aliejumi.

ODAI. Biotinas, cinkas, jodas, niacinas, riboflavinas, vitaminas A padeda palaikyti normalią odos būklę. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą. Varis padeda palaikyti normalią odos pigmentaciją. Vynuogių sėklų ekstraktas padeda palaikyti sveiką ir skaisčią odą.

PLAUKAMS. Biotinas, cinkas, selenas padeda palaikyti normalią plaukų būklę. Varis padeda palaikyti normaliąplaukų pigmentaciją.

NAGAMS. Cinkas, selenas padeda palaikyti normalią nagų būklę.

LĄSTELIŲ APSAUGAI. Vitaminai C, E, riboflavinas bei mineralai – cinkas, manganas, selenas, varis padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

LĄSTELĖMS. Cinkas, foliatai, geležis, magnis, vitaminai B12, D  atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.

MEDŽIAGŲ APYKAITAI. Biotinas, cinkas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą. Cinkas padeda palaikyti normalią angliavandenių apykaitą, normalią riebalų rūgščių apykaitą. Foliatai padeda palaikyti normalią aminorūgščių sintezę. Vitaminas B6 padeda palaikyti normalią baltymų ir glikogeno apykaitą.

Vartojimas

Gerti po 2 tabletes (iš raudonos lizdinės pakuotės) ir 1 kapsulę (iš žydros lizdinės pakuotės) pagrindinio valgio metu. Nuryti nekramtant, užgeriant vandeniu ar kitu gaiviuoju gėrimu. Nevartoti esant tuščiam skrandžiui.

Galiojimas: 01/2023