Perfectil Platinum Collagen Skin, 10 buteliukų/50ml

Perfectil Platinum Collagen Skin, 10 buteliukų/50ml

Gamintojas:VITABIOTICS
Prekės kodas: Vitabiotics
Prieinamumas: 2-3 Days

Skystas kolageno gėrimas odai su hialurono rūgštimi.Maisto papildas. 10 buteliukų/ 50 ml.Švytinčiai odaiKruopščiai suderintos sudėties ir premium kokybės gėrimas odai su 7000 mg jūrinės kilmės kolagen..

  • 48,75€


Žymos: Perfectil Platinum Collagen Skin, 10 buteliukų/50ml, Vitabiotics, Vitaminai

Skystas kolageno gėrimas odai su hialurono rūgštimi.

Maisto papildas. 10 buteliukų/ 50 ml.

Švytinčiai odai

Kruopščiai suderintos sudėties ir premium kokybės gėrimas odai su 7000 mg jūrinės kilmės kolageno PEPTAN. Puikaus pasiflorų skonio!

  • Su mažos molekulinės masės kolageno peptidais (itin gerai įsisavinamiems!).
  • Su hialurono rūgštimi.
  • Kofermentu Q10, juodųjų serbentų sėklomis, amino rūgštimis.
  • Kitomis fiziologinį ir maistinį poveikį turinčiomis medžiagomis, kurios naudingos ne tik odai, bet ir nagams bei plaukams!

ODAI. Biotinas ir cinkas padeda palaikyti normalią odos būklę. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą.

PLAUKAMS. Biotinas, cinkas, selenas padeda palaikyti normalią plaukų būklę.

NAGAMS. Cinkas, selenas padeda palaikyti normalią nagų būklę.

LĄSTELĖMS. Vitaminas C bei mineralai – cinkas ir selenas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Cinkas ir vitaminas D  atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.

MEDŽIAGŲ APYKAITAI. Biotinas, cinkas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą. Cinkas padeda palaikyti normalią angliavandenių apykaitą, normalią riebalų rūgščių apykaitą.

Vartojimas

Išgerti po 1 buteliuką (50 ml) pagrindinio valgio metu ar iškart po jo. Nevartoti esant tuščiam skrandžiui. Prieš vartojant suplakti.