Streptokoko A Testas, 1vnt.

Streptokoko A Testas, 1vnt.

Streptokoko A Testas, 1vnt.


  • Gamintojas:Testera
  • Prekės kodas:Testera
  • Pristatymas:per 2-3 d. d.

  • 2.86€

Streptokoko A testas yra skirtas nustatyti A grupės streptokoko infekciją.Streptokoko A infekcijos nustatymas yra paremtas infekcijos sukėlėjo antigenų aptikimu gerklės tepinėlio mėginyje.

Šį testą rekomenduotina atlikti ir interpretuoti su sveikatos specialisto priežiūra, tačiau tai neturėtų apriboti naudotojo galimybių atlikti testą savarankiškai, jeigu yra poreikis.

Trumpas vadovas, kaip atlikti šį testą:

1.      Tamponėliu perbraukite užpakalinę ryklės dalį, tonziles ir kitas uždegimines vietas.

Venkite tamponu liesti liežuvį, burną ar dantis.

2.      Išpakuokite sandarioje folijos pakuotėje esančią testo kasetę ir pasidėkite šalimais ant lygaus paviršiaus.

3.      Į ekstrahavimo tūbelę įlašinkite 4 lašus raudono ekstrahavimo buferio ir 4 lašus bespalvio ekstrahavimo buferio. Mišinį sumaišykite švelniai pasukiodami ar patapšnodami per tūbelės dugną.

4.      Gerklės tamponėlį įmerkite į ekstrahavimo mišinį, pasukite 15 kartų mišinyje ir palikite stovėti papildomai 1 minutei.

5.      Ištraukite tamponėlį pirštais suspaudę išorinę mėgintuvėlio sienelę ties tamponėlio galiuku. Tamponėlį išmeskite!

6.      Uždėkite lašintuvo dangtelį ir įlašinkite tris lašus tirpalo testo kasetės (S) srityje.

7.      Rezultatą vertinkite po 5 minučių.

Rezultatus vertinkite pasitelkdami informacinį lapelį.

Komplektacija

Tyrimo kasetė, sterilus tamponėlis, darbastalis, ekstrahavimo tubelė, lašintuvo dangtelis, ekstrahavimo reagentas (raudonas), ekstrahavimo reagentas (bespalvis), pakuotės informacinis lapelis. Papildomai pateikiamos teigiama ir neigiama kontrolė (žr. Išorinės kokybės kontrolės tyrimo procedūra).

Galiojimo laikas: 2025 m. 12 mėn