Prostatos testas vyrams PROSTA-Check®, 1 vnt

Prostatos testas vyrams PROSTA-Check®, 1 vnt

Gamintojas:VEDALAB
Prekės kodas: PROSTA-Check
Turimas kiekis: 50

Testas prostatos specifinio antigeno (PSA ) nustatymui PROSTA-Check® testo privalumai:Testas gali būti atliekamas, bet kuriuo paros metu ir bet kurioje jums patogioje vietoje.Testą atlikti yra ..

  • 28,00€


Žymos: Prostatos testas vyrams PROSTA-Check®, 1 vnt, CHECK-1, COVID-19 Testai

Testas prostatos specifinio antigeno (PSA ) nustatymui

 PROSTA-Check® testo privalumai:

Testas gali būti atliekamas, bet kuriuo paros metu ir bet kurioje jums patogioje vietoje.

Testą atlikti yra labai paprasta, nereikia jokių papildomų įgūdžių ar specialių dietų.

Rezultatai yra žinomi jau po 10 min.

 

Mėginio tipas: kraujas iš piršto


 

PROSTA-Check® tyrimas suteikia:

Galimybę nuolat tikrinti savo sveikatą.

Galimybę pasikonsultuoti su daktaru arba vaistininku dėl tolimesnio gydymo.

Prostatos specifinis antigenas yra prostatos gaminamas į spermą išskiriamas baltymas. Dalis šio baltymo randama kraujyje. PSA kiekis leidžia įvertinti fiziologinę prostatos būklę. Didesnis už normalų jo kiekis yra prostatos hipertrofijos požymis. Hipertrofija gali būti gerybinė, ją gali sukelti prostatitas, tačiau adenokarcinomos atveju ji gali būti vėžinė.

Vyrų organizme prostatoje gaminamas ir išskiriamas prostatos antigenas (PSA). Ši liauka, esanti pilvo ertmėje po šlapimo pūsle, apgaubia pradinę šlaplės dalį ir yra svarbi, susidarant sėklai. Prostatos antigeno kiekis suteikia informacijos apie fiziologinę prostatos būklę. Didesnis už normalų kiekis gali būti prostatos patologijos (gėrybinės hiperplazijos, prostatito, vėžio ir kt.) požymis. Vyresniems kaip 50 metų amžiaus vyrams arba tiems, kurių giminaičiai turi prostatos problemų, PSA testas turėtų būti atliekamas nors kartą per metus. Atsiradus prostatos sutrikimų, anksti atlikti atrankiniai tyrimai gali gerokai padidinti pasveikimo tikimybę.

PROSTA-CHECK teste naudojami keli antikūnai, kurie specifiškai aptinka PSA, gamindami spalvotą testinę liniją po T ženklu ant kasetės. Kontrolinė linija, kuri užfiksuoja antikūnus, atrodo kaip spalvota linija po C ženklu ant kasetės Atrankinis prostatos patologijos testas skirtas vyresniems nei 50 metų amžiaus vyrams ir atliekamas, kol sukanka 75 metai.

PROSTA-CHECK testas leidžia aptikti kraujyje didelius prostatos specifinio antigeno kiekius, viršijančius 4 ng/ml (kaip nustatyta pagal P.S.O nurodymus)* Pasaulio sveikatos organizacija, o tai gali būti gerybinės ar vėžinės prostatos hipertrofijos požymis.

 

Gamintojas: VedaLab, Prancūzija