KaWe-Laringoskopas Suaugusiems (Macintosh C tipo)

KaWe-Laringoskopas Suaugusiems (Macintosh C tipo)

KaWe-Laringoskopas Suaugusiems (Macintosh C tipo)


  • Gamintojas:KaWe
  • Prekės kodas:03.51020.011
  • Pristatymas:per 7-14 d. d.

  • 239.58€

  • Klasikinis Macintosh C tipo
  • Trijų dydžių nerūdijančio plieno peiliai
  • Patogus ir ergonomiškas dizainas

Klasikinis KaWe laringoskopas  (Macintosh C tipo) yra pažangus medicininis prietaisas, naudojamas sveikatos priežiūros specialistų, anesteziologų ir otolaringologų, laringoskopijai atlikti ir endotrahealinės intubacijos palengvinimui.

Macintosh tipo laringoskopas yra vienas iš plačiausiai naudojamų laringoskopų, turintis lenktos formos peilį, kuris padeda pakelti epiglotį ir leidžia aiškiai matyti balso stygas intubacijos metu.

-    Prietaisas tiekiamas su trimis skirtingų dydžių peiliais, tinkančiais daugumai suaugusių pacientų

-    Užtikrina stiprų fokusuotą ir reguliuojamą apšvietimą - galingas šviesos šaltinis sumažina šešėlius ir leidžia tiksliai identifikuoti anatomines struktūras.

-    Aukštos kokybės peiliai pagaminti iš nerūdijančio plieno, užtikrinantys ilgaamžiškumą ir naudojimo patogumą. Peiliai turi lygų paviršių, kuris padeda išvengti paeidimų jautriems audiniams, ir tinkamą kreivumą, palengvinantį tinkamą įvedimą ir epiglotio pakėlimą.

-    Patogus ir ergonomiškas dizainas, leidžiantis lengvai atlikti veiksmus ir preciziškai jį valdyti. Jis turi subalansuotą svorio paskirstymą, neslidžią rankenėlę ir intuityvų mygtukų išdėstymą, užtikrinantį optimalią naudojimo patirtį.

-    Gali būti Įkraunamas KaWe MedCharge 4000 įkrovimo stotelėje su įkraunama baterija, taip pat veikia naudojant 2 vnt C tipo baterijas (neįtraukta į komplektaciją).

Šį prietaisą gali naudoti tik licensijuotas personalas po profesionalaus mokymo.

KaWe laringoskopai yra klasifikuojami kaip I klasės medicininiai prietaisai, atitinka ISO 7376 reikalavimus bei ES 2017/745 reglamentą (Medicinos prietaisų reglamentas).

Pagamintas Vokietijoje, KIRCHNER & WILHELM GmbH kompanijos (KaWe)