Riešinis ChoiceMMed MD300W628 Pulsoksimetras

Riešinis ChoiceMMed MD300W628 Pulsoksimetras

Gamintojas:ChoiceMMed
Prekės kodas: MD300W628
Turimas kiekis: 1

Riešinis, laikrodžio formos ChoiceMMed MD300W628 pulsoksimetras tiksliai registruoja deguonies prisotinimo (SpO2%) ir širdies susitraukimų dažnio duomenis. Nustato miego sutrikimus.MD300C628 yra mažas..

  • 98,00€

  • Be PVM: 98,00€

Žymos: ChoiceMMed MD300W628

Riešinis, laikrodžio formos ChoiceMMed MD300W628 pulsoksimetras tiksliai registruoja deguonies prisotinimo (SpO2%) ir širdies susitraukimų dažnio duomenis. Nustato miego sutrikimus.

MD300C628 yra mažas, lengvas, inovatyvus prietaisas, su atskiru piršto sensoriumi, kuris gali tiksliai stebėti nedidelius deguonies prisotinimo pokyčius kelis kartus per sekundę ir šiuos duomenis išsaugoti net už 72 valandas. Nemokama „iChoice" programa leidžia peržiūrėti, analizuoti ir dalintis duomenimis.

Vibruojantis signalas, konfigūruojamas tiek deguonies lygio (SpO2%), tiek širdies susitraukimų dažnio nustatymo atveju. Tai ypač pravartu miego metu, neskleidžiant jokio papildomo garso.


ChoiceMMed MD300W628 privalumai:

- Aukšta duomenų raiška - registruojama keletą kartų per sekundę norint stebėti net ir nedidelius deguonies prisotinimo ir širdies susitraukimų pokyčius.

- Kvėpavimo dažnis - padeda nustatyti, ar vartotojo kvėpavimas miego metu yra sutrikęs ar ne. Galima stebėti, identifikuoti ir obstrukcinės miego apnėjos sindromo požymius.

- Vibravimo signalai - konfigūruojami tylūs vibraciniai signalai, skirti tiek deguonies prisotinimui, tiek širdies susitraukimų dažniui.

- Nemokama programa - „iChoice" oksimetrijos programa yra lengvai naudojama ir leidžia vartotojui peržiūrėti ir dalintis stebėjimo duomenimis.

- Vidinis įkraunamas ličio-jonų akumuliatorius - 10 valandų darbo laikas (miego režimu).

- Kompaktiškas dydis, patogus miegui.


ChoiceMMed MD300W628 miego ataskaita:

- Matuoja desaturacijos įvykius (SpO2 sumažėjimas bent 4% per 10-180 sekundžių)

- DMI (deguonies mažėjimo indeksas): ODI yra kartų skaičius miego metu, kai kraujo deguonies lygis nukrenta iki tam tikro lygio nuo bazinio.

- Kvėpavimo dažnis (KD) - Matuoja kvėpavimo dažnį per minutę (vidutiniškai, maksimaliai, minimaliai) įrašymo metu. 

- SpO2% - Matuoja deguonies prisotinimo procentą (vidutiniškai, maksimaliai, minimaliai) įrašymo metu.

- Pulso dažnis - Matuoja širdies susitraukimų dažnį per minutę (vidutiniškai, maksimaliai, minimaliai) įrašymo metu.


Į komplektaciją įeina:

- Rankos jutiklis saturacijai matuoti, skirtas suaugusiam žmogui

- Reguliuojama rankena

- USB kabelis įkrovimui

- „ChoiceMMed" programos atsisiuntimas - Ieškokite „iChoice" programos.