Vitamino D Trūkumo Testas, 1 vnt

Vitamino D Trūkumo Testas, 1 vnt

Vitamino D Trūkumo Testas, 1 vnt


  • Gamintojas:Testera
  • Prekės kodas:Testera
  • Pristatymas:per 2-3 d. d.

  • 7.62€

Vitamino D kiekio nustatymas iš kraujo

Vitamino D testas - tai greitas imunochromatografinis testas skirtas nustatyti 25-OH Vitamino D bendrą lygį iš žmogaus kraujo. Testo nustatymo ribinė vertė 30 ng/mL (± 4 ng/mL).

Vaikams šį vitamino D testą galima atlikti nuo 3 metų.

Mėginio tipas: kraujas iš piršto

Rezultatų laikas: 10 min.

Vitaminas D priklauso riebaluose tirpių sekosteroidų grupei ir yra atsakingas už kalcio, geležies, magnio, fosfato ir cinko žarnyno absorbcijos pagerinimą. Vitaminas D transportuojamas į kepenis, kur yra metabolizuojamas į 25-hidroksi Vitaminą D. Medicinoje, 25-hidroksi Vitamino D kraujo testas yra naudojamas Vitamino D koncentracijos žmogaus organizme nustatymui. 25-hidroksi Vitamino D koncentracija kraujyje laikoma geriausiu Vitamino D statuso rodikliu.

Vitamino nepakankamumas yra susijęs su rimtomis lygomis: osteroporozė, osteomalacija, išsėtinė sklerozė, širdies ir kraujagyslių sistemos ligos, nėštumo komplikacijos, diabetas, depresija, insultas, autoimuninės ligos, gripas, įvairūs vėžiai, infekcinės ligos, Alzheimeris, nutukimas, padidėjęs mirtingumas ir t.t. Be to, dabar (25-OH) Vitamino D lygio nustatymas yra laikomas medicinos požiūriu būtinu atrankos testu. Atitinkamo lygio palaikymas ne tik pagerina kaulų sveikatą, bet ir pagerina sveikatą bei savijautą.