Oftalmoskopas KaWe PICCOLIGHT E56 LED

Oftalmoskopas KaWe PICCOLIGHT E56 LED

Gamintojas:KaWe
Prekės kodas: KaWe
Turimas kiekis: 1

Oftalmoskopas KaWe PICCOLIGHT E56 LED skirtas tirti akies vidinę struktūrą, įskaitant tinklainę, regos nervą ir kraujagysles. Vienalytis ir ryškus šviesos šaltinis užtikrina platų regos lauką be jokių..

  • 165,00€

  • Be PVM: 165,00€

Žymos: Oftalmoskopas KaWe PICCOLIGHT E56 LED

Oftalmoskopas KaWe PICCOLIGHT E56 LED skirtas tirti akies vidinę struktūrą, įskaitant tinklainę, regos nervą ir kraujagysles. Vienalytis ir ryškus šviesos šaltinis užtikrina platų regos lauką be jokių papildomų reguliavimų. Charakteringų pokyčių akių tinklainėje aptikimas leidžia diagnozuoti daugybę ligų. KaWe oftalmoskopo koncepcinė dizaino ypatybė leidžia jį naudoti be vyzdžius plečiančių vaistų.

Pasižymi išskirtinai dideliu akies tinklainės tyrimo lauku. Dėl diafragmos rėmo su 18 korekciniais lęšiais akį galima optimaliai tikrinti nuo +20 iki -20 dioptrijų. Be to, oftalmoskopas turi 6 diafragmas su įprastu EU tipo žalios spalvos filtru. 

Pagrindinės prietais savybės:

Galingas, ilgaamžis LED šviesos šaltinis - 2,5 V LED lemputė (REF 12.75155.003). 

Diafragmos pasirinkimo diskas su 18 korekciniais lęšiais nuo +20 iki -20 dioptrijų

Ergonominis dizainas. Prietaisas lengvas, palyginti mažas, labai patogus naudoti. Lengvai prižiūrimas ir valomas, pritaikytas sterilioms sąlygoms, 

Aukštos raiškos optika. Naudojamos pažangios technologijos, medžiagos ir lęšių dangos, suteikiant išskirtinį aiškumą ir detalumą tiriant akių dugną. 

Maitinimas: 2 x 1,5 V (AA tipo) baterijos (į komplektaciją neįtraukta)

Patogus medžiaginis dėkliukas

Sukurtas ir pagamintas Vokietijoje, "Kirchner & Wilhelm" kompanijos, kuri yra gerai žinoma ir plačiai pripažįstama dėl savo inovatyvių sprendimų ir aukštos kokybės standartų gaminant diagnostikos prietaisus.