Profesionalus Otoskopas COMBILIGHT F.O. 30 LED

Profesionalus Otoskopas COMBILIGHT F.O. 30 LED


  • Gamintojas:KaWe
  • Prekės kodas:01.12530.002
  • Pristatymas:per 2-3 d. d.

  • 157.30€

  • Galingas LED šviesos šaltinis
  • Ergonomiškas dizainas, patogus naudoti
  • Metalinė rankena C tipo elementams

KaWe COMBILIGHT F.O.30 LED otoskopas yra sukurtas ir suprojektuotas siekiant užtikrinti aukščiausios kokybės ausies vizualizaciją ir apšvietimą, sveikatos priežiūros specialistams leidžiant efektyviau diagnozuoti ir stebėti įvairias ausies būkles.

Naudojantis šiuo prietaisu, lengviau nustatysite, apžiūrėsite anomalijas, tokias kaip infekcijas, uždegimą, svetimkūnius, sieros kaupimąsi, plyšimus, navikus ar kitus struktūriniai pakitimus, galinčius paveikti paciento klausą ar sukelti diskomfortą.

Galingas šviesos šaltinis. COMBILIGHT F.O.30 LED otoskopas yra aprūpintas galinga LED lempute, kuri apšviečia ausies kanalą ir suteikia aiškų matomumą tyrimo metu.

- Šviesolaidinė (F.O.) technologija siūlo aukščiausios kokybės šviesos srautą ir netrikdomą ausies kanalo bei būgnelio vaizdą.

- Didinimas. Turi įmontuotą didinimo lęšį, kuris pagerina ausies kanalo ir būgnelio vaizdą. Tai leidžia geriau matyti smulkias detales ir anomalijas.

- Sukurtas atsižvelgiant į ergonomiką, siekiant užtikrinti patogų laikymą ir naudojimą tyrimo metu.

- Pagamintas iš aukščiausios kokybės, patvarių medžiagų, kad atlaikytų kasdienį naudojimą ir galimus kritimus ar smūgius.

-Taip pat yra jungtis pneumatiniam testui.

- Paspaudžiamas mygtukas greitam tyrimo pradėjimui.

- Maitinimo šaltinis: 2 tipo C baterijos (neįtrauktos į komplektą), užtikrinantys nešiojamumą ir patogumą klinikinėje aplinkoje.

- Metalinė rankena.

- Vienkartiniai antgaliai, pritaikomi įvairaus amžiaus pacientams (10 x Ø 2,5 mm, 10 x Ø 4,0 mm).

- Komplekte yra dėklas - patogus ir apsauginis sprendimas otoskopo ir jo priedų laikymui.

COMBILIGHT F.O.30 LED otoskopas sukurtas ir pagamintas Vokietijoje, plačiai visame pasaulyje žinomos ir pripažinots „Kirchner & Wilhelm“ (KaWe) kompanijos