KIRCHNER & WILHELM GmbH + Co. KG

KIRCHNER & WILHELM GmbH + Co. KG

KaWe

Profesionalus Otoskopas KaWe COMBILIGHT F.O. 30 LED

COMBILIGHT F.O. 30 LED otoskopas yra sukurtas siekiant užtikrinti sveikatos priežiūros specialistams galimybę diagnozuoti ir stebėti įvairias ausų būklės problemas. Kaip aukščiausios klasės otoskopas,..

148,00€

KaWe

Aneroidinis kraujospūdžio matuoklis KaWe MASTERMED A1/A1+

- Aneroidinis kraujospūdžio matuoklis - 1 žarnelės sistema;- Atsparus smūgiams pagal DIN EN ISO 81060-1 sertifikavimo reikalavimus- Apsauga nuo per didelio pripūtimo- Skalė Ø 60 mm- Patogus dėkliukas-..

58,00€

KaWe

Aneroidinis kraujospūdžio matuoklis KaWe MASTERMED C

KaWe MASTERMED C yra profesionalus aneroidinis kraujospūdžio matavimo prietaisas, suteikiantis gydytojams aukščiausią kokybės ir vertės lygį. Šios serijos instrumentai išsiskiria inovatyviais ir prakt..

165,00€

Diagnostinis šviestuvėlis (baltas) Išparduota
KaWe

Diagnostinis šviestuvėlis (baltas)

- Intensyvus, stabilus šviesos srautas- Galima naudoti gerklės, odos apžiūrai- Pagamintas iš metalo- Metalinis segtukas tvirtinti prie gydytojo chalato- Patogus įjungimo/išjungimo mygtukas- Keičiamos ..

9,95€

Išparduota
KaWe

Diagnostinis Šviestuvėlis KaWe Cliplight (mėlynas)

- LED lemputė - intensyvus šviesos srautas- Tinka ir akių apžiūrai - sertifikuotas pagal IEC 62471 standartą- Metalinis, anoduotas korpusas, mėlynos spalvos- Lygus, glotnus paviršius- Patogus įjungimo..

12,50€

KaWe

Diagnostinis Šviestuvėlis KaWe MED.LUX (Mėlynas)

- Elegantiškas, solidus dizainas- LED lemputė - intensyvus šviesos srautas- Tinka ir akių apžiūrai - sertifikuotas pagal IEC 62471 standartą- Metalinis, anoduotas korpusas, mėlynos spal..

16,00€

KaWe

Kardiologinis KaWe Stetoskopas "Profi Kardiologie"

"Profi Kardiologie" - idealus stetoskopas kardiologams. Tai ypač aukštos kokybės stetoskopas su puikia akustika, turintis vieno vamzdelio sistemą su integruota nerūdijančio plieno galvute. Krūtinės da..

115,00€

KaWe

KaWe Laringoskopas Suaugusiems (Macintosh C)

Klasikinis KaWe laringoskopas yra pažangus medicininis prietaisas, naudojamas sveikatos priežiūros specialistų, anesteziologų ir otolaringologų, laringoskopijai atlikti ir endotrahealinės intubacijos ..

215,00€

KaWe

Neurologinis Babinsky Tipo Plaktukas (KaWe)

Babinsky tipo neurologinis plaktukas skirtas testuoti plantarinį (Babinskio) paciento refleksą.- Metalinė rankena su sriegiu. Turi guminę galvutę, ir smailų galą apačioje.- Ø 45 mm galvutė (gali būti ..

24,00€

KaWe

Neurologinis Plaktukas KaWe Colorflex

KaWe Colorflex neurologinis plaktukas skirtas testuoti refleksus atliekant paciento apžiūrą. - Ergonomiška rankena patogiam laikymui ir testavimui.- Viename plaktuko gale yra minkštesnė galvutė, ..

28,00€

Neurologinis Plaktukas Varioflex - Kombinuotas Pagal Fassbender Išparduota
KaWe

Neurologinis Plaktukas Varioflex - Kombinuotas Pagal Fassbender

Kombinuotas Pagal Fassbender neurologinis plaktukas:- Masyvi metalinė rankena su skale centimetrais- Su šepetėliu- Su neurologine adata- Ilgis ~22 cm., svoris ~155 gr.Pagamintas Vokietijoje, KaWe Medi..

56,00€

Išparduota
KaWe

Neurologinis Refleksų Plaktukas Buck (KaWe)

Buck neurologinis plaktukas:- Metalinė rankena- Su šepetėliu- Su adata- Ilgis ~19 cm., svoris ~90 gr.Pagamintas Vokietijoje, KaWe Medizintechnik...

28,00€

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 21 (viso puslapių - 2)