Profesionalus Dermatoskopas KaWe PICCOLIGHT D

Profesionalus Dermatoskopas KaWe PICCOLIGHT D

Gamintojas:KaWe
Prekės kodas: KaWe
Prieinamumas: 2-3 Days

PICCOLIGHT D dermatoskopas – tai vienas pažangiausių įrankių dermatologams. Išskirtinė vaizdo raiška ir aiškumas leidžia tiksliai nustatyti ir įvertinti įvairias odos būkles, apgamų ir pažeidimų fo..

  • 215,00€


Žymos: Profesionalus Dermatoskopas KaWe PICCOLIGHT D, KaWe, Dermatoskopai

PICCOLIGHT D dermatoskopas – tai vienas pažangiausių įrankių dermatologams. Išskirtinė vaizdo raiška ir aiškumas leidžia tiksliai nustatyti ir įvertinti įvairias odos būkles, apgamų ir pažeidimų formas. Šie dermatoskopai pasižymi šiomis savybėmis:

Optimalus didinimas. Dermatoskopas turi reguliuojamą didinimo funkciją, leidžiančią didinti iki 10 kartų norimus tyrinėti plotus. Fokusavimas gali būti reguliuojamas nuo -6 iki +3,5 dioptrijų.

Aukštos kokybės optika. PICCOLIGHT D yra aprūpintas aukštos kokybės optika, užtikrinančia puikų vaizdo aiškumą ir aštrumą. Lęšių sistema suteikia tikslų odos savybių identifikavimą, padedantį diagnozuoti pigmentinius apgamas, kraujagyslių ypatumus ir kitas dermatologines būkles.

Kompaktiškas ir lengvas. PICCOLIGHT D žinomas dėl savo kompaktiško ir lengvo dizaino, dėl ko jis yra nešiojamas ir patogus rankoms. Tai leidžia dermatologams jį patogiai ir lengvai naudoti įvairiose klinikinėse aplinkose ir situacijose.

Vienalytis, intensyvus apšvietimas. PICCOLIGHT D naudoja energiją taupančią vakuumo lemputės apšvietimo sistemą. Jis suteikia ryškią ir vienalytę šviesą, užtikrinančią optimalų odos savybių diagnostiką ir taupantį baterijos energiją.

Ilgaamžiškumas ir higiena. Pagamintas iš aukštos kokybės ir tvirtų medžiagų, kurios atlaiko didelius kasdienius krūvius, galimus kritimus ar smūgius. Taip pat jis yra suprojektuotas patogiam valymui ir dezinfekcijai, užtikrinant optimalias higienos normas.

Sukurtas ir pagamintas Vokietijoje pasaulyje savo aukštos kokybės standartais garsėjančios kopanijos “Kirchner & Wilhelm” (KaWe Medizintechnik)


Komplektacija:

- vakuuminė lamputė

- laikymo dėkliukas

- energijos šaltinis: 2 AA tipo baterijos (į komplektaciją neįtraukta)