Profesionalus Otoskopas COMBILIGHT F.O. 30 LED

Profesionalus Otoskopas KaWe COMBILIGHT F.O. 30 LED

Gamintojas:KaWe
Prekės kodas: KaWe
Turimas kiekis: 2

COMBILIGHT F.O. 30 LED otoskopas yra sukurtas siekiant užtikrinti sveikatos priežiūros specialistams galimybę diagnozuoti ir stebėti įvairias ausų būklės problemas. Kaip aukščiausios klasės otoskopas,..

  • 163,35€

  • Be PVM: 135,00€

Žymos: Profesionalus Otoskopas COMBILIGHT F.O. 30 LED, KaWe, Otoskopai

COMBILIGHT F.O. 30 LED otoskopas yra sukurtas siekiant užtikrinti sveikatos priežiūros specialistams galimybę diagnozuoti ir stebėti įvairias ausų būklės problemas. Kaip aukščiausios klasės otoskopas, jis leidžia nustatyti anomalijas, tokias kaip infekcijos, uždegimai, svetimkūniai, ausies vaško kaupimasis, plyšimai, navikai ar kiti struktūriniai sutrikimai, galinčius paveikti paciento klausą ar sukelti diskomfortą.

- Aprūpintas galingu šviesos šaltiniu - LED lempute (REF 12.75153.003), kuri apšviečia ausies kanalą ir užtikrina aiškų matomumą tyrimo metu. Jame yra įmontuotas didinimo lęšis, kuris pagerina ausies kanalo ir ausinės vaizdą. Tai leidžia geriau įžvelgti mažas detales ir bet kokias anomalijas.

- Vienkartiniai antgaliai pritaikyti įvarių dydžių angoms, kad būtų galima užtikrinti patogų prigludimą. Komplektacijoje yra 20 antgalių: 10 x Ø 2,5 mm, 10 x Ø 4,0 mm.

- Prietaisas pagamintas iš aukštos kokybės, kritimui, smūgiams atsparių medžiagų, pasižymi ergonomišku dizainu, patogus ir paprastas naudoti tiriant paciento būklę.

- Turi jungtį pneumatiniam testui.

- Maitinamas baterijomis - C tipo x 2 vnt (baterijų nėra komplektacijoje).

- Komplektacijoje yra dėkliukas, kuriame saugiai galėsite laikyti otoskopą ir jo priedus

- Sukurtas ir pagamintas Vokietijoje, "Kirchner & Wilhelm" kompanijos, kuri yra gerai žinoma ir plačiai pripažįstama dėl savo inovatyvių sprendimų ir aukštos kokybės standartų.