Profesionalus Otoskopas EUROLIGHT F.O. 30 LED

Profesionalus Otoskopas KaWe EUROLIGHT F.O. 30 LED

Gamintojas:KaWe
Prekės kodas: KaWe
Turimas kiekis: 1

KaWe EUROLIGHT F.O. 30 LED - pažangiausios technologijos vokiečių gamintojo otoskopas profesionaliam naudojimui. Kaip aukščiausios klasės otoskopas, jis leidžia nustatyti anomalijas, neigiamai veikian..

  • 199,65€

  • Be PVM: 165,00€

Žymos: Profesionalus Otoskopas EUROLIGHT F.O. 30 LED, KaWe, Otoskopai

KaWe EUROLIGHT F.O. 30 LED - pažangiausios technologijos vokiečių gamintojo otoskopas profesionaliam naudojimui.

Kaip aukščiausios klasės otoskopas, jis leidžia nustatyti anomalijas, neigiamai veikiančias paciento klausą ar sukeliačias diskomfortą: infekcijas, uždegimus, svetimkūnius, ausies vaško kaupimąsi, plyšimus, navikus ir kitus struktūrinius pakitimus.

- Aprūpintas galingu šviesos šaltiniu - LED lempute (REF 12.75153.003), kuri apšviečia ausies kanalą ir užtikrina aiškų matomumą tyrimo metu. Jame yra įmontuotas didinimo lęšis, kuris pagerina ir išryškina vaizdą. Tai leidžia geriau įžvelgti mažas detales ir bet kokias anomalijas.

- Vienkartiniai antgaliai pritaikyti įvarių dydžių angoms, kad būtų galima užtikrinti patogų prigludimą. Komplektacijoje yra 20 antgalių: 10 x Ø 2,5 mm, 10 x Ø 4,0 mm.

- Prietaisas pagamintas iš aukštos kokybės, kritimui, smūgiams atsparių medžiagų, pasižymi ergonomišku dizainu, patogus ir paprastas naudoti tiriant paciento būklę.

- Turi jungtį pneumatiniam testui.

- Patogus metalinis baterijų laikiklis. Maitinamas baterijomis - C tipo x 2 vnt (baterijų nėra komplektacijoje).

- Komplektacijoje yra dėkliukas, kuriame saugiai galėsite laikyti otoskopą ir jo priedus

- Sukurtas ir pagamintas Vokietijoje, "Kirchner & Wilhelm" kompanijos, kuri yra gerai žinoma ir plačiai pripažįstama dėl savo inovatyvių sprendimų ir aukštos kokybės standartų.