Profesionalus Otoskopas PICCOLIGHT F.O. LED

Profesionalus Otoskopas PICCOLIGHT F.O. LED

Gamintojas:KaWe
Prekės kodas: KaWe
Prieinamumas: 2-3 Days

KaWe PICCOLIGHT F.O. LED otoskopas leidžia nustatyti anomalijas, tokias kaip infekcijos, uždegimai, svetimkūniai, ausies vaško kaupimasis, plyšimai, navikai ar kiti struktūriniai sutrikimai, gali..

  • 98,00€

  • Be PVM: 98,00€

Galimi pasirinkimai


Žymos: Profesionalus Otoskopas PICCOLIGHT F.O. LED, KaWe, Otoskopai

KaWe PICCOLIGHT F.O. LED otoskopas leidžia nustatyti anomalijas, tokias kaip infekcijos, uždegimai, svetimkūniai, ausies vaško kaupimasis, plyšimai, navikai ar kiti struktūriniai sutrikimai, galinčias paveikti paciento klausą ar sukelti diskomfortą.

- Otoskopas aprūpintas galingu šviesos šaltiniu - LED lempute (REF 12.75161.003), kuri apšviečia ausies kanalą ir užtikrina aiškų matomumą tyrimo metu. Jame yra įmontuotas didinimo lęšis, kuris pagerina ausies kanalo ir ausinės vaizdą. Tai leidžia geriau įžvelgti mažas detales ir bet kokias anomalijas.

- Vienkartiniai antgaliai pritaikyti įvarių dydžių angoms, kad būtų galima užtikrinti patogų prigludimą. Komplektacijoje yra 20 antgalių: 10 x Ø 2,5 mm, 10 x Ø 4,0 mm.

- Otoskopas pasižymi ergonomišku dizainu, patogus ir paprastas naudoti tiriant paciento būklę. Jis taip pat turi jungtį pneumatiniam testui.

- Prietaisas pagamintas iš aukštos kokybės, kritimui, smūgiams atsparių medžiagų. 

- Komplektacijoje yra dėkliukas, kuriame saugiai galėsite laikyti otoskopą ir jo priedus.

- Maitinamas baterijomis - AA tipo x 2 vnt (baterijos neįtraukiamos į komplektaciją).

- Sukurtas ir pagamintas Vokietijoje, "Kirchner & Wilhelm" kompanijos. Gamintojas yra labai gerai žinomas ir plačiai pripažįstamas dėl savo inovatyvių sprendimų ir aukštos kokybės standartų.