TSH Tirotropinio Hormono Greitasis Testas, 1 vnt

TSH Tirotropinio Hormono Greitasis Testas, 1 vnt

Gamintojas:AllTest
Prekės kodas: Beright
Prieinamumas: 2-3 Days

Tirotropinis hormonas (tirotropinas / TSH) – skydliaukės hormonų gamybą ir išsiskyrimą reguliuojantis hormonas. Tai vienas pagrindinių skydliaukės funkcijos rodiklių, leidžiantis įvertinti bendrą jos ..

  • 4,90€

  • Be PVM: 4,90€

Žymos: TSH Tirotropinio Hormono Greitasis Testas, 1 vnt

Tirotropinis hormonas (tirotropinas / TSH) – skydliaukės hormonų gamybą ir išsiskyrimą reguliuojantis hormonas. Tai vienas pagrindinių skydliaukės funkcijos rodiklių, leidžiantis įvertinti bendrą jos būklę. Aptikus pakitimų, tyrimą reikia atlikti reguliariai. Padidėjusios tirotropinio hormono reikšmės rodo nepakankamą skydliaukės funkciją (hipofunkciją), o sumažėjusi reikšmė – skydliaukės funkcijos padidėjimo (hiperfunkcijos) rodiklis. Esant tiroiditui – rodiklis gali būti normalus.

Skydliaukę stimuliuojantis hormonas (ТТH), kurį išskiria hipofizis, reguliuoja ir kontroliuoja skydliaukės aktyvumą. Todėl padidėjęs ТТH kiekis yra susilpnėjusios skydliaukės funkcijos požymis. Todėl teigiamo rezultato atveju ТТH kiekis, didesnis kaip 5 μIU/ml, dažniausiai yra susilpnėjusios skydliaukės funkcijos (hipotirozės) požymis.
Prie hipotirozės simptomų priskiriami: nuovargis ir mieguistumas, svorio didėjimas, išsausėjusi oda ir lūžinėjantys plaukai, užmaršumas, kartais – depresija, šalčio pojūtis bei ilgalaikis vidurių užkietėjimas, o moterims – ir nereguliarus menstruacijų ciklas.

Skydliaukės sutrikimai yra viena labiausiai pasaulyje paplitusių medicininių būklių, ypač tarp moterų, o vis didesnė populiacijos dalis kenčia nuo susilpnėjusios skydliaukės funkcijos (hipotirozės).


Galiojimas: 2025.12